Co je pesně občanské sdružení? Mohou občanské sdružení založit rodinní příslušíci?

Odpovědi
myšpulín

Občanské sdružení mohou založit i rodinní příslušníci, musí to být minimálně 3 osoby starší 18 let.
Veškeré podmínky pro založení občanského sdružení naleznete:

Zdroj: www.mvcr.cz/sou­bor/manual-sdruzeni-pdf.aspx

Jambalaya

Jste si jist, že chcete zakládat občanské sdružení? Nemáte náhodou na mysli sdružení fyzických osob za účelem podnikání? To jsou totiž dvě naprosto rozdílné věci, i když to zní skoro stejně.