bobrik

Co je „Palmární účet“

Nejlepší odpověď
dědapetr

Účet za honorář advokátovi.

Další odpovědi
baghira

Palmáre je odměna advokátovi.
Pokud např. firma využívá pravidelně služby jednoho advokáta (nebo advokátní kanceláře), může si s nimi dohodnout palmární účet, tj. bankovní účet, na který skládá palmáre za vykonané služby, případně zálohy na služby v budoucnu očekávané.

Takže ve známém filmu pan Ducháček pak může telefonovat firmě Palcát, zda by jim něco nepřispěla na palmární účet :)

Dipika Kaurr

Much thanks to you once more, I truly value working with you. Despite the fact that I may not say it constantly, I value all you do. Much obliged to you again for your help, it significantly impacted me.
https://www.di­pikakaur.com/

Divya Rana

Příspěvek smazán administrátorem.

ctgarl

Příspěvek smazán administrátorem.

nidhipradhan

Příspěvek smazán administrátorem.

ctgarl

Příspěvek smazán administrátorem.

zaramirja

Příspěvek smazán administrátorem.

kolkatadolls

Příspěvek smazán administrátorem.

kolkatadolls

Příspěvek smazán administrátorem.

celly delhi

Příspěvek smazán administrátorem.

khalifamodel

Příspěvek smazán administrátorem.

masti delhi

Příspěvek smazán administrátorem.

Akriti Verma

Příspěvek smazán administrátorem.

Akriti Verma

Příspěvek smazán administrátorem.

Nikita Reddy

Příspěvek smazán administrátorem.