sandy45

Co je nepřiměřený zásah?

Proč se mluví o nepřiměřeném zásahu policie na Šumavě,když chrání zákon?Co má kdo dělat za ohraničeným prostorem?Oni přece musí chránit,aby se tam nikdo nedostal a když to nejde po dobrém…To je podobné jako při fotbale,kdy si stěžují na nepřiměřený zákrok a přitom podpalují a ničí zařízení.Podo­týkám,že nejsem policajt a ani s nimi jinak nesymptizuji

Nejlepší odpověď
mosoj

Když vám někdo sabotuje práci, firmě i dělníkům. Zaslouží si aby dostal přes kebuli.
Ti tzv. aktivisté byli a jsou dobře placení brigádníci, zneužívající volnosti demokracie.
Už jsem to tu psal, jsou mezi nimi Slováci a Poláci. Jak by asi dopadl Čech kdyby takhle sabotoval práci a tím i výdělek dělníkům v Tatrách ?

Další odpovědi
Ponytail

To, co se odehrálo na Šumavě za nepřiměřený zásah nepovažuji. Aktivisté neuposlechli výzev policie, aby opustili prostor, ti tak neučinili. Tak co s nimi policisté měli udělat?

modriblesk

pojem o svobodě je indivyduální,to jest i názory se mohou od sebe ruznit.

led

Ako správne píše mosoj, kto vam bráni v práci…
len malá oprava
Títo aktivisti, sú zamestnanci na plný úväzok (bez dôkazov), ide skôr o nadnárodnú spoločnosť riadenú ani nie ekologickým cieľom, ako ekonomicko-politickými záujmami a potrebami jej skrytých „sponzorov“. Prirodzene, aby to bolo nenápadnejšie, sú posielaní podľa príbuznosti jazykových regiónov (lepšie sa rozoštvávajú národnostné trenice).

eLx

Zavraždíte někoho na ulici – Zastřelí vás. Ukradnete žvýkačky – Zastřelí vás. Přijde vám reakce v některém z těchto případů nepřiměřená, a to přestože oboje „chrání zákon“? Víc k tomu asi není co dodat. Odpověď na otázku je v samotné otázce.