Avatar uživatele
barnajka

Co je nejvhodnější sport pro sportovce-začátečníka?

Sháním dárek pro kamarádku a přemýšlím, že bych jí koupila měsíční nebo čtvrtletní předplatný do fitka, bazénu apod.
Často mluví o tom, že by se konečně měla začít hejbat, jenže pořád se jaksi nemůže rozhoupat. Tak si říkám, že bych jí to odhodlávání trochu ulehčila, ale vůbec nevím, co za sport vybrat. Kámoška naposledy sportovala snad na střední, takže fyzičku moc nemá. Poradíte mi, jaký sport by byl pro začátek nejlepší?
Podotýkám, že hubnout ani moc nepotřebuje – spíš chce zvýšit kondici a trochu vytvarovat a zpevnit tělo.
Díky za jakýkoliv užitečný tip a radu :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, david22 před 4510 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

Nedá se to takhle určit. Každému se líbí a sedí něco jiného. Plavání asi bude ale dobrý začátek.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

Na tvarování a zpevnění je dobrý pilates, myslím, že by se jí to mohlo líbit- vždyť ji můžeš zakoupit jen pár zkušebních lekcí a ona se rozhodne

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
WeeBear

Za zkoušku by stál i aerobic.. Nikdy jsem na sport nebyla, ale na něj jsem chodila hodně ráda a odcházela jsem zcela odpočatá. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ella

a co třeba zumba, jestli je teda ještě v módě :), nebo jiný taneční – cvičební sport, zpevní tělo, dodá fyzičku a snad bude i bavit. Aby se kamarádka necítila sama při nových začátcích koupila bych si kurz taky, přeci jen – ve dvou se to lépe táhne :)
Ale bazén taky stojí za úvahu… tam si zase může určit svoje vlastní tempo a nikdo ji nebude hnát kupředu…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Nauč kamarádku plavat a kup jí pernamentku do bazénu

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vlkadam10

no záleží na tom co jí zhruba baví, protože podle toho se dá vybrat. raději běhá. jestli jí baví běhat tak jí třeba kup tenisky. každopádně nejlepší je asi plavání. posiluje celé tělo a není to náročné a je to i docela zábavné. :)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek