Zlatý

Co je nejvhodnější sport pro sportovce-začátečníka?

Sháním dárek pro kamarádku a přemýšlím, že bych jí koupila měsíční nebo čtvrtletní předplatný do fitka, bazénu apod.
Často mluví o tom, že by se konečně měla začít hejbat, jenže pořád se jaksi nemůže rozhoupat. Tak si říkám, že bych jí to odhodlávání trochu ulehčila, ale vůbec nevím, co za sport vybrat. Kámoška naposledy sportovala snad na střední, takže fyzičku moc nemá. Poradíte mi, jaký sport by byl pro začátek nejlepší?
Podotýkám, že hubnout ani moc nepotřebuje - spíš chce zvýšit kondici a trochu vytvarovat a zpevnit tělo.
Díky za jakýkoliv užitečný tip a radu :)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Nedá se to takhle určit. Každému se líbí a sedí něco jiného. Plavání asi bude ale dobrý začátek.

Další odpovědi:

Zlatý

Na tvarování a zpevnění je dobrý pilates, myslím, že by se jí to mohlo líbit- vždyť ji můžeš zakoupit jen pár zkušebních lekcí a ona se rozhodne

Stříbrný

Za zkoušku by stál i aerobic.. Nikdy jsem na sport nebyla, ale na něj jsem chodila hodně ráda a odcházela jsem zcela odpočatá. :-)

Stříbrný

a co třeba zumba, jestli je teda ještě v módě :), nebo jiný taneční - cvičební sport, zpevní tělo, dodá fyzičku a snad bude i bavit. Aby se kamarádka necítila sama při nových začátcích koupila bych si kurz taky, přeci jen - ve dvou se to lépe táhne :)
Ale bazén taky stojí za úvahu... tam si zase může určit svoje vlastní tempo a nikdo ji nebude hnát kupředu...

Zlatý

Nauč kamarádku plavat a kup jí pernamentku do bazénu

Pokročilý

no záleží na tom co jí zhruba baví, protože podle toho se dá vybrat. raději běhá. jestli jí baví běhat tak jí třeba kup tenisky. každopádně nejlepší je asi plavání. posiluje celé tělo a není to náročné a je to i docela zábavné. :)

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 246
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 99
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.