caroline-stu

Co je největším problémem v ČR a proč?

Odpovědi
anonym

Největšími problémy České republiky jsou podle středoškoláků Romové, nezaměstnanost a politika. Ukázal to průzkum společnosti Člověk v tísni a agentury Millward Brown mezi 1100 studenty středních škol a učilišť.

Stejný dotazník mladí lidé vyplňovali v roce 2009, nyní vyjádřili výrazně větší nespokojenost se svým životem. Jinak se podle autorů průzkumu životní styl mládeže příliš nezměnil.

Zdroj: http://zpravy­.ihned.cz/c1-56030910-nejvetsi-problemy-cr-podle-studentu-romove-korupce-nezamestnanost-a-politika

david22

Nezaměstnanost. A proč? Protože lidé nemají práci.

Drap

Tady je tolik problémů, neřestí a nedostatků, že určit ten největší je téměř nemožné. Taky záleží co a jak se posuzuje.

zjentek

lidé. Protože jsou v čr.