Co je největším problémem současnosti?

Každý problém je zde díky nějaké příčině a pokud tu příčinu eliminujeme tak problém zmizí, podle mě příčinou všech našich problémů jsou chyby které nechceme nebo neumíme eliminovat.

Nejlepší odpověď
dědapetr

Jiná možnost

Manipulace obyvatel této planety.

Další odpovědi
Hoki

Jiná možnost

bolak

Jiná možnost

Drorgy to nebudou, těch je všude dostatek.
Přelidněnej se taky nijak zvlášť necejtim.
Nezaměstnanost zrovna tak nepřipadá v úvahu, podívej se na cigány jak si pěkně žijó bez práce.
Tou složitostí myslíš komplikovanost, komplexnost a nebo spletitost?
A „dezinformace“, to sis podle mě teďka vymyslel, takový slovo není.
Takže volím tentokrát nezvykle drap's button, i když se mi do toho teda dvakrát nechce.