Bronzový

Co je nejlepší lék na stres?

Mám poslední dobou hooodně velký stres, nevíte nějakou babskou radu, něco, co by mi pomohlo utéci od negativu? Nějakou činnost, nebo jídlo...
Samozřejmě, vím, že nejlepší je smích, ale není něco rychlejšího? (neberte to, jakože jsem suchar, ale teď mám takový stres, že nemůžu skoro ani mluvit)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Nejlépe pomáhá změna životního stylu.

Další odpovědi:

Zlatý

Dobrý na stres je odpočinek a spánek, samozřejmě relaxace (různá odpočinková cvičení, víra v sebe sama).

Ku pomoc může být i meduňka či třezalka nebo nebojíte-li se experimentovat, tak i akupunktura.

Zlatý

Podle Tvých otázek soudím, že navštěvuješ ZŠ. Snaž se myslet pozitivně, nezabývej se nedůležitými věcmi. Choď co nejvíce ven, třeba si zacvičit, zaplavat, do kina, apod. Máme toho v dnešní době všichni moc, ale přece nejsme "žádná béčka"! Na světe je přece krásně ! Jen si musíme to "krásno" najít.

Stříbrný

Banány a čokoláda pomáhají proti stresu.
Uklidňuje třezalkový či meduňkový čaj.
V lékárně si můžeš koupit kozlíkové kapky nebo tobolky, ve tvém věku budou účinné.
jinak skutečně léčí smích. Když je ti nejhůř, stáhni si a pusť si nějakou pěknou komedii a snaž se do ní zakoukat a vnímat ji. Na konci filmu ti bude lépe.

Zlatý

Na to, že chováš pětatřicet křečků a další podobnou havěť, která by člověka měla pozitivně nabíjet, tu nějak moc lkáš...:-))
Tipuji také na pubertu, takže to tak moc neřeš (což je rada úplně pitomá, já vím:-), jenže hormony s tebou zkrátka cvičí a s tím nic moc nenaděláš. A to je fakt. Stejně tak silně, jako budeš dneska brečet, se můžeš zase zítra smát.
Pokud se ale to špatné nějak moc dlouho táhne, musíš sama moc dobře vědět, jestli to má nějaký reálný základ. Škola, kámoška, kluk, učení, něco doma... Až to najdeš (a přiznáš si to), změň to - nejlépe ve svůj prospěch. Proti distresu docela dobře funguje hořká čokoláda, banány, med. Ale také dobrá parta, zábava a hlavně sluníčko. Hodně lidí, kteří trpí depresemi, je letos měli ještě horší, podobné je to i s distresem. Nedostatek slunečního záření udělal své, proto se také někdy provádí foto terapie. Teď už to ale není zapotřebí. Skoč na koupák, zapinkej si venku volejbal, proběhni se. Uvidíš, že to zabere.:-)

Stříbrný

Dobrých odpovědí jak na stres je tu hodně. Na každého funguje něco jiného, nebo lépe řečeno vyhovuje něco jiného. Bylinky, hořčík, klid, 1 plzeň, spánek, procházky, přátelé a odreagování se od problémů, který stres způsobují. Hlavně nedoporučuji řešit množstvím alkoholu a žádné medikamenty!

Bronzový

Dobré víno nebo slivovice ve společnosti dobrých lidí.

Zlatý

dovolena
Doplňuji:
A prestat stresovat kvuli kazde blbosti......

Bronzový

Podle mě jediné funkční je prostě změnit nastavení mozku. Angličtina má moc krásný výraz: "Don't give a fuck"

Podrobný návod najdeš v ebooku "jak se zbavit stresu" na www.facilitace.com

Stříbrný

Marihuana je výborná na uklidnění.

Diskuze k otázce

Stříbrný

huxa

pusinka50 zase porušuje kodex? :) kde je dr.Axl teďkom? :)

Stříbrný

pusinka50

ad huxa: mohu se zeptat, čí jsem porušila kodex a proč je tam slůvko "zase"?

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1282
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.