kajdulka

Co je nejlepší hra na světě?

chci vědět o hodně hrách i třeba ke stažení nebo superhry, hry z internetu atd…

Nejlepší odpověď
tforro

nejlepší hra na světě je „hra na mamku a taťku“ 🙂

Další odpovědi
Drap

Šachy a člověče nezlob se. Špatný neni ani mariáš.

quentos

Scrabble – nemusíte kvůli němu nic stahovat, nejlepší je jeho fyzická desková verze. Ale online se dá hrát taky :{)>

postcd

nejlepší bude asi ta, která se nehraje na počítači, ale ve skutečnosti a při níž na sobě pracuješ

Šidlo

tetris
colored lines
guess the colour

McArthur

Nejhranější hra na světě je Solitaire ve Windows. Od Windows 3.1 se prakticky nezměnila a občas po ní sáhne téměř každý.

Tondaotm

To je věc názoru. Osobně považuji za jednu z nejlepších her Ingress. Je to jedna z mála elektronických her při kterých se člověk dostane ven.

Alesh

Mafiaaaaaaaaa­aaaaaaa I … no way 🙂

Kelt

To je věc názoru. Jsou hry společenské, stolní, počítačové, do přírody atd. Záleží, zda pro jednoho, nebo více osob, záleží na věkovém složení lidí. Někdo luští sudoku, další hrají petang, děti baví pouštět bubliny, jiní hrají střílečku na PC.

ivzez

Nejlepší hra na světě je ta,
která člověku něco dává…