vojcek

co je Nejedl,nic čti na hlas jestli věta dvojčlenna a nebo jednočlenná

Nejlepší odpověď
annas

Není to jedna věta. V textu jsou dvě slovesa ve tvaru určitém. Pokus se najít, zda k nim patří podmět, Jaké jsou druhy podmětu?

Vyčasuj si slovesa, hodně ti napoví.

Další odpovědi
anonym

Už zase domácí úkoly? Co jsi dělal ve škole?
Doplňuji:
Ad mazal duplicitně položené otázky: I když špatně napsaný dotaz, Annas jej pochopila, odpověděla a poradila. Nebylo třeba klást otázku znovu. Pokud je třeba něco doplnit, má se tak dít v rámci doplnění, nebo diskuze. Špatným řešením je psát otázku znovu. Doufám, že toto pochopil také tazatel.