Avatar uživatele
dykapero

Co je nejdůležitější věc na světě?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? Natee, briketka10, Kohut57 před 4356 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Fazzz

Pro každého je to něco jiného. Každý člověk má něco, co pro něj znamená vše. Pro mě osobně je to zdraví pro mě a celou mojí rodinu, Zdraví je nejdůležitější. Protože když člověk onemocní, je všechno na nic. Zná asi každý.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Chce se mi napsat,že zdraví,ale když jsou peníze,dá se hodně vylepšit i to horší zdraví. a vůbec kvalita života podle uvážení…:D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Život. Pro živý org
Doplňuji:
Tak to je tedy prima šotek – v půli slova mi odeslat odpověď, aniž jsem se o to prosila. To je nová funkce nové verze???

Tak dodávám – pro živý organizmus zdraví, mír a dostatek prostoru k žití.
A pro lidstvo jako takové je toto dáno prioritami jednotlivců – jídlo, pití, peníze, bydlení atd., atd. – hmotný majetek, nebo také zcela opačně duchovní stránky života.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Já myslím, že ta muška jenom zlatá :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kohut57

Láska a pravda, ale ne ta Havlova, ale moje a každého z vás. A světový mír, ale ne ten v podání USA a prezentaci modelek .
Doplňuji:
Zdraví, strava bez jedů, prostředí bez jedů, hlavně kuřáků méně a taky homosexuálů méně, méně debilů a kriminálníků a moc méně " přizpůsobivých".

Upravil/a: Kohut57

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
briketka10

na světě bych řekla zřejmě mír pro všechny !
a pro mě a všechny na světě zdraví :)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Damiana

Zdraví. Když není, jde všechno do kopru.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
tenisakb

Přesně tak, jak již bylo zmíněno… ZDRAVÍ si začneme vážit až teprve tehdy kdy o něj začneme přicházet. Musí nám být mizerně abychom si ho začali vážit.
http://sms-zdarma.info

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

včerajšok.
keby ho nebolo, dnes tu nie sme.
a platí to i pre zajtra a pozajtra a popozajtra a … … …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
anonym

Nejdůležitější věcx na světě?? Naplnit pravý smysl života. Člověk je stvořen Bohem k Jeho obrazu, ABY s Ním měl osobní vztah. je jeidným stvořením, které neplní pravý účel své existence a snaží se vymýšlet si nějaký jiný (každý „svůj“). ALE to je vzpoura vůči Božímu řádu a má své přirozené důsledky – veškeré zlo na světě. Můžete mít v životě úplně všechno, na co si jen pomyslíte (zdraví, majetek, postavení, slávu, skvělou rodinu, …), ale CO Je vám to platné, když minete pravý cíl?? I když tohle všechno máte, při troše upřímnosti k sobě samému si musíte přiznat, že pořád je ve vašem srdci nějakýá prázdnota, kterou tohle všechno nemůže vyplnit. TO prázdné místo patří Bohu (NE náboženství, ale osobnímu vztahu s Ním ve smíření). Ani většinový názor nezruší pravdu o tom, že Jemu je každý zodpovědný za svůj život a sebelepší člověk bez smíření s Ním skončí v pekle. Je to naprosto reálné místo a vyhnout se mu lze jediným způsobem!!!

před 4346 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kohut57

Méně přizpůsobivých skupin obyvatel ke všemu špatnému.

před 4356 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek