dykapero

Co je nejdůležitější věc na světě?

Nejlepší odpověď
Fazzz

Pro každého je to něco jiného. Každý člověk má něco, co pro něj znamená vše. Pro mě osobně je to zdraví pro mě a celou mojí rodinu, Zdraví je nejdůležitější. Protože když člověk onemocní, je všechno na nic. Zná asi každý.

Další odpovědi
anonym

Chce se mi napsat,že zdraví,ale když jsou peníze,dá se hodně vylepšit i to horší zdraví. a vůbec kvalita života podle uvážení…:D

anonym

Život. Pro živý org
Doplňuji:
Tak to je tedy prima šotek – v půli slova mi odeslat odpověď, aniž jsem se o to prosila. To je nová funkce nové verze???

Tak dodávám – pro živý organizmus zdraví, mír a dostatek prostoru k žití.
A pro lidstvo jako takové je toto dáno prioritami jednotlivců – jídlo, pití, peníze, bydlení atd., atd. – hmotný majetek, nebo také zcela opačně duchovní stránky života.

ReHu

Já myslím, že ta muška jenom zlatá :)

Kohut57

Láska a pravda, ale ne ta Havlova, ale moje a každého z vás. A světový mír, ale ne ten v podání USA a prezentaci modelek .
Doplňuji:
Zdraví, strava bez jedů, prostředí bez jedů, hlavně kuřáků méně a taky homosexuálů méně, méně debilů a kriminálníků a moc méně " přizpůsobivých".

briketka10

na světě bych řekla zřejmě mír pro všechny !
a pro mě a všechny na světě zdraví :)

Damiana

Zdraví. Když není, jde všechno do kopru.

tenisakb

Přesně tak, jak již bylo zmíněno… ZDRAVÍ si začneme vážit až teprve tehdy kdy o něj začneme přicházet. Musí nám být mizerně abychom si ho začali vážit.
http://sms-zdarma.info

arygnoc

včerajšok.
keby ho nebolo, dnes tu nie sme.
a platí to i pre zajtra a pozajtra a popozajtra a … … …

anonym

Nejdůležitější věcx na světě?? Naplnit pravý smysl života. Člověk je stvořen Bohem k Jeho obrazu, ABY s Ním měl osobní vztah. je jeidným stvořením, které neplní pravý účel své existence a snaží se vymýšlet si nějaký jiný (každý „svůj“). ALE to je vzpoura vůči Božímu řádu a má své přirozené důsledky – veškeré zlo na světě. Můžete mít v životě úplně všechno, na co si jen pomyslíte (zdraví, majetek, postavení, slávu, skvělou rodinu, …), ale CO Je vám to platné, když minete pravý cíl?? I když tohle všechno máte, při troše upřímnosti k sobě samému si musíte přiznat, že pořád je ve vašem srdci nějakýá prázdnota, kterou tohle všechno nemůže vyplnit. TO prázdné místo patří Bohu (NE náboženství, ale osobnímu vztahu s Ním ve smíření). Ani většinový názor nezruší pravdu o tom, že Jemu je každý zodpovědný za svůj život a sebelepší člověk bez smíření s Ním skončí v pekle. Je to naprosto reálné místo a vyhnout se mu lze jediným způsobem!!!

Kohut57

Méně přizpůsobivých skupin obyvatel ke všemu špatnému.