Co je náplní pracovní pozice fleet sales manager?

Nejlepší odpověď
Děda Louda

Něco mi napovídá, že by to mohl být cesťák, tedy něco jako podomní prodejce.

Další odpovědi
hanulka11

Specialista fleetového prodeje / Fleet Sales Manager

Popis pracovní pozice:

·Samostatné a komplexní vedení obchodních případů v oblasti prodeje velkoodběratelům a vybraným skupinám zákazníků.
·Aktivní vyhledávaní nových obchodních příležitostí se zaměřením na korporátní klientelu. Aktivní a trvalá akvizice s možností vysokého finančního ohodnocení, které je přímo závislé na prodejních výsledcích.
·Reprezentace společnosti směrem k jejím nejvýznamnějším zákazníkům. Dlouhodobá péče a trvalé rozvíjení dobrých vztahů s těmito zákazníky a se všemi ostatními důležitými obchodními partnery (importéři značek, výrobci, leasingové společnosti,…).

http://www.ro­berthalf.cz/CZ/CZ/RH­S/JobDetail.as­p?position_id=11678