Pokročilý

Co je na životě zábavného? Proč ho vlastně žijeme?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Zkuste si přečíst další názory na podobnou otázku.

http://www.odpovedi.cz/…

Další odpovědi:

Zlatý

Život je dar, žij ho jak nejlíp dovedeš. Je škoda promarnit každou chvilku, žádná už nebude stejná.
Podle mě je život krásnej- neznám nic lepšího.
Proč ho žijeme ?... abychom předali dál štafetu žití.

Zlatý

Život je jedno velké divadlo kde neznáme děj a délku ani konec.A proto stojí zato žít,aby jme děj mohli dohrát až do konce.

Pokročilý

Cítim depku ,jednou je člověk nahoře jindy dole , dole se máš od čeho odrazit a ty chvíle nahoře je třeba si užít ,je jich málo ,ale někdy stojí za to .Ideální stav by byl ,kdyby celý život byl zábava ,ale pak by si ani neregistroval , že může být i hůř

Zlatý

protože to stojí za to

Zlatý

Já ho žiji protože jsem se narodil a za to opravdu nemohu !! Ale že by to byla zábava. Já si myslím, že to je především zodpovědnost za zachování rodu.
To ví i zvířata.

Bronzový

http://www.youtube.com/…

Abychom se mohli poučit z chyb a napravit co se dá,někdo zas tvrdí,že život je test.Buddhisti věří,že je život iluze a utrpení,které se opakuje pořád dokola,jednou za mnoho životů se narodí jako člověk a mají šanci se oprostit.

Bronzový

Možná že žijeme právě kvůli zodpovězení této otázky a pak uskutečnění toho smyslu života.

Zlatý

Množení.
Nejdřív se na něj těšíme, potom ho realizujeme a na závěr vzpomínáme co jsme všechno prošvihli.

Mozna je to zacatek neceho... mozna jsme tu jen zatim jako v materske skole. :-) A pak pujdeme dal.... nebo jako my hrajeme clovece nezlob s e, tak i s nami " urcite " sily hraji takovou hru a vedou si nas - figurky - jak oni uznaji za vhodne. :-) ( ale to si jen tak vymyslim , nevolejte na me zachranku ). :-) -iv-

Diskuze k otázce

Zlatý

fcoop

Slušná porce frází.

Zajímavé otázky v kategorii Kultura a společnost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Kultura a společnost

Zlatý annas 3358
Zlatý Drap 1793
Zlatý led 1450
Zlatý hanulka11 1277
Zlatý quentos 1114
Zlatý marci1 1076
Zlatý vagra 799
Zlatý mosoj 798
Zlatý gecco 714
Zlatý iceT 652

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.