yukí

co je na tom špatného?

co je na emo stylu špatný…?

Nejlepší odpověď
Drap

Šparného asi nic. Jen vyznavači mi připadají jako z jiného světa. Výstižnější než jako uz jiného světa by asi bylo debilové.
Nechci se tím nikohon dotknout, je to jen můj názor

Další odpovědi
hanulka11

je to výstřední styl, který se chce hodně odlišit od běžných vrstevníků

Damiana

EMO jako takoví jsou vlastně chudáci. Sebepoškozování, které k tomuto stylu také patří, psychika pořád v negativní rovině, černé myšlenky, deprese apod. – to je vše, co mi na tom vadí. Jestli chodí někdo jak sádrový panáček s černou žíněnou parukou a dobrovolnými kruhy pod očima – to je zase věc druhá. Vlastně mi to nějak moc s tou původní „ideou“ neštymuje. EMO jako takový se straní lidí a zároveň chce přitahovat jejich pohledy svým zjevem? Je vidět, jak je tento styl postavený na palici v duchu: kouknětě se jak jsem „nešťastný“! Trochu kecy, ne? Spíš než idea, tak módní mánie dneška. Jestli jde jen o zjev, stačí chvíli si počkat, než se objeví něco jiného a pak už jen voda a mýdlo…