Co je MP5?

dobrý den chci si koupit osobní přehrávač na hudbu a narazila jsem na přehrávač typu MP5 mohli by jste mi vysvětlit co to znamená?…děkuji Pavlína

Nejlepší odpověď
dave09

MP5 označuje další „generaci“ po MP4 přehrávačích (ty následovaly MP3 přehrávače). Jedná se víceméně o marketingový tah, se kterým přišli čínští výrobci.

MP5 přehrávače jsou o něco vylepšené MP4 přehrávače (podporují více formátů, nemusíte upravovat video na rozlišení přehrávače..). Neexistují však žádné kritéria, která každý MP5 přehrávač musí splňovat, a proto se liší výrobce od výrobce.