Co je motorem našeho života někteří víme,ale víme co je jeho brzdou?!

Dík Kerberus za inspirativní otázku.

Nejlepší odpověď
anonym

Přibrzdila jsem několikrát.Při úmrtí lidí,které jsem milovala.Na plyn jsem šlápla ,když jsem viděla,že moje rodina mě potřebuje.

Další odpovědi
anonym

Ja sama sobe jsem si brzdou , i kdyz vlastne nebrzdim.
Zabrzdila bych pouze v tom pripade , ze bych ja sama se sebou nebyla spokojena … myslim tim , ze bych se vychloubala , pomlouvala , zavidela , neprala … to bych sama sebe hodne prudce zabrzdila a hodila zpatecku na tu " normalni " -iv- . 🙂 -iv-

Deli

Na otázku Kerberus jsem odpovídala, že motorem jsou pro mne především moje děti a potřeba je zabezpečit. Brzdou v lecčems je pro mne to samé – děti a potřeba je zabezpečit. Zvažovala jsem podnikání, ale měla jsem obavy, že to nevyjde a finančně na tom nebudeme dobře. Nyní jsem dostala šanci si to rozjet pomalu při MD, tak jí využívám.
Taky nepůjdu skákat bungeejumping – co kdyby se něco nepovedlo, co děti? Ano, je to možná právě ta zodpovědnost, která s vlastními dětmi přichází, která mne na jednu stranu žene dopředu a na druhou brzdí.

jendahun

Sám sobě jsem brzdou,strach z nového a neznámého,kon­zervatizmus,sna­ha udržet svou tvář za každých okolností a neznemožnit se,nevypadat špatně v očích druhých,poněkud vznětlivá povaha a přílišná ukecanost – otevřenost.Na druhé straně přehnaná slušnost,ohled na druhé a snaha být poctivý a spravedlivý.Prav­domluvnost.Všechno to o sobě vím,pracuji na odstranění těchto brzd.Neúspěšně už 51.let.

fablen

brzdami života mohou být předsudky, zákony, lhostejnost, strach, živelné pohromy, nemoc, peníze, dluhy, závist a další negativní vlastnosti člověka samotného nebo lidí v jeho okolí atd…