curlylola

Co je morčeti?

Zdravím, jsem naprosto zoufalá.

Mám ročního kluka morčete, celou dobu to byl náš veselej mazlík, ale stalo se to v neděli.. Už tehdy byl nějaký moc klidný, ale nevěnovala jsem tomu moc pozornost. Ráno v pondělí jsem ho našla ochrnuteho na přední packy a nedokázal zvednout hlavičku. Okamžitě jsme jeli k veterináři, který nezjistil nic jinyho, než že nemá poškozenou míchu a tak mu píchl nějaké magnesium a dal nejake vitamíny.
Druhý den už dokázal jakš takš chodit, ale hlavičku do teď zvedne jen na vteřinu a pak ji hned musí položit. Celý dny jen leží, vůbec nejí a nepije (jen co mu dáváme vodu s vitamíny strikackou do pusy) a nevylučuje, jen takové mazlavé tenké bobky, co mu zůstávají na zadečku a těch je opravdu pár . Navíc poslední dobou začal hrozně hlasitě dýchat a funět. Veterinář dnes opět nic nezjistil a jestli to tak bude i v pátek, morče mi utratí.

Prosím o jakoukoliv radu či zkušenost ☹ dekuju

Odpovědi
Banán88

navstivil bych jineho veterinare, kdyz jsem daval do kupy kocky z ulice tak prvni dva je utraceli uz mezi dvermi, az treti je obe zachranil..

Majda111111

Já mam taky morče kluka nemám s tím ještě takovou zkušenost ale zkus to co řekl Banán88 ;'(.