Co je morčeti?

Zdravím, jsem naprosto zoufalá.

Mám ročního kluka morčete, celou dobu to byl náš veselej mazlík, ale stalo se to v neděli.. Už tehdy byl nějaký moc klidný, ale nevěnovala jsem tomu moc pozornost. Ráno v pondělí jsem ho našla ochrnuteho na přední packy a nedokázal zvednout hlavičku. Okamžitě jsme jeli k veterináři, který nezjistil nic jinyho, než že nemá poškozenou míchu a tak mu píchl nějaké magnesium a dal nejake vitamíny.
Druhý den už dokázal jakš takš chodit, ale hlavičku do teď zvedne jen na vteřinu a pak ji hned musí položit. Celý dny jen leží, vůbec nejí a nepije (jen co mu dáváme vodu s vitamíny strikackou do pusy) a nevylučuje, jen takové mazlavé tenké bobky, co mu zůstávají na zadečku a těch je opravdu pár . Navíc poslední dobou začal hrozně hlasitě dýchat a funět. Veterinář dnes opět nic nezjistil a jestli to tak bude i v pátek, morče mi utratí.

Prosím o jakoukoliv radu či zkušenost :-( dekuju

Odpovědi:

Pokročilý

navstivil bych jineho veterinare, kdyz jsem daval do kupy kocky z ulice tak prvni dva je utraceli uz mezi dvermi, az treti je obe zachranil..

Já mam taky morče kluka nemám s tím ještě takovou zkušenost ale zkus to co řekl Banán88 ;'(.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zvířata

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1073
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.