Rosie5

Co je mojí kočce?

Dobrý večer, včera moje kočka (mainská mývalí, 1 rok) zvracela žluté šťávy a v tom kousky nestrávené potravy. Dnes už nezvracela, ale pořád leží břichem na zemi a pokouší se usnout. Je unavená, nemá chuť k jídlu a skoro nepije. Dnes jsme jí dali černý čaj, aby se břicho sklidnilo. Pokud se kočičce neudělá lépe navštívíme veterináře. Nevíte prosím někdo co by to mohlo být? Děkuji

Nejlepší odpověď
arygnoc

od otravy až po infekciu, zápal, nádor, špatné trávenie, čokoľvek.
veterinárovi minimálne zavolajte (konzultácia) .

a – mimochodom – tá >kočka< nie je vaša, ale vy ste jej, ona vlastní vás a nie vy ju.

;-Q

Další odpovědi
ReHu

Veterináře jste už měli být.
Doplňuji:
Mohla sníst strávenou myš, otrávenou návnadu, možností je víc.
A pokud jsou zasažené orgány, otrava může postupovat rychle.