KelsiKate

Co je moje kámoška?

Chtěla jsem se zeptat.. když mám tetu a ta teta má tátu, a moje kámoška má toho tátu jako dědu, co je to moje ta kámoška..?

Nejlepší odpověď
Hohny

Jsem z toho zmaten, když je to tvá teta, tak její otec by měl být tvůj děda ne? Máte tedy s kamarádkou stejného dědu a její rodiče jsou tvoji teta a strýc. Jestli to tak je, proč jsme šli na to tak složitě :D …
A abych aspoň odpověděl, tak ano sestřenice, ale podle toho zadání asi nevlastní sestřenice, protože máte nejspíš jiného dědu, když jsme to brali takto přes tetu.
Doplňuji:
No jo, jsem úplně zapomněl, že ta teta nemusí být nutně sourozencem tvých rodičů, ale jen manželkou bratra někoho z rodičů. Tak to se omlouvám za zmatky, tyhle rodinné stromy jsou zapeklité :D

Další odpovědi
Lorrien

Pokud si Tvůj strýc vzal tetu, která se za svobodna jmenovala jinak než Tví prarodiče, a ten děda je její otec, příbuzné nejste. Za předpokladu, že Tvá kámoška není dcerou Tvé tety. Pokud je, tak jste sestřenice. Pokud je dcerou sourozence Tvé tety, tak ne. ;)

Katru7

Asi sestřenice.Dcera tety a vnučka tetinného otce

isteron

Sesternica.