hanny 2

Co je mému pejskovi?

Občas se mu stane,zrovna před chvílí na vycházce zase po delší době,že nemůže jít,rozjedou se mu nohy,nebo ty zadní tahá za sebou,nebo padá na bok.Trvá to tak 2minuty,pak se to spraví.Je to jorkšírek.
Doplňuji:
Veterináři jsem to říkala a řekl mi,ať ho trochu zhubnu a dávám mu menší porce jídla.Moc se to nedaří,nemá moc pohybu,musím ho mít neustále na vodítku,protože se chce hned rvát s každým psem,kterého potkáme.

Nejlepší odpověď
terry

A co jít na veterinu? Vůbec bych na nic nečekala.
Doplňuji:
Ale myslím, že to, že padá na bok a rozjíždějí se mu zadní nožky asi nebude nadváhou.
Změnila bych lékaře.

Další odpovědi
tom004

Také bych neváhal a navštívil dobrého veterináře. Nenechte se vystrašit,ale docela dobře může mít problém nejen s nadváhou,ale i se srdcem. Náš pudl měl něco podobného,ale fakt je,že mu bylo 12.5 roku. Přeji jen tu nadváhu. a dobrou noc.