Miky

CO JE LITHIUM A JAK POMÁHÁ

chci se zeptat co je to za lek lithium a jestli je vhodne pro lidi s maniodepresivnimi stavi,,,

Nejlepší odpověď
kenyrts

Lithium je jedním z nejcennějších minikovu. Lithium chrání před sklerózou, před nemocemi srdce a také před cukrovkou a před vysokým krevním tlakem. Mimoto lithium pomáhá hořčíku v antisklerotickém boji a podporuje aktivizaci kostní dřeně, což je v dnešní době obzvlášt duležité.

Další odpovědi
hem

Lithium je ve výživě člověka stopový chemický prvek. Užívá se k léčbě depresí.