Forrest Gamp

Co je lepší pro reprezentativní ukládání sběratelských modelů? Jednotlivé plastové vitrínky nebo velká zasklená vitrína?

Odpovědi
ReHu

Co to je za modely a jak jsou velké?
Kde bude zasklená vitrína nebo menší plastové uloženy?

Rocker

Já mám malé modýlky ve společné prosklené vitríně,ty velké jsou normálně na poličkách.

anonym

Jednotlivé vitrínky samozřejmě. (Bezpečnost, čistota, klima, …)

lota

Asi jak pro koho. Sehnat velkou zasklenou vitrínu není jen tak, plastové vitrínky se dají jednoduše koupit (http://www.vi­trinky.cz/mvi­trinky/na-modely) a případně dokupovat – stejně jako modely.