ZIKY CZ

co je lepší notebok s internetem a nebo xbox live

mohu se zeptat chci si koupit něco na hry notebook nebo xbox

Nejlepší odpověď
Bedy

Na hry buď stolní počítač nebo herní konzoli. Notebook nepřipadá v úvahu, hlavně díky menšímu výkonu, slabé možnosti upgradu a také menšího pohodlí při hraní.

Pokud si chcete vychutnat herní zážitek, doporučím herní konzoli – konkrétně ten Xbox.

Další odpovědi
blesk26

Pouze na hry asi xbox, i když jsem nikdy nepochopil k čemu to je dobré. PC hry mi přijdou daleko lepší, nicméně ty novější si na notebooku moc nezahrajete. To chce pak stolní počítač.