Fantom Nasty

Co je lepší Netbool nebo tablet?

Nejlepší odpověď
www

Z mého pohledu netbook. Tvůj pohled neznám.

Další odpovědi
Michal Kole

na to nejde odpovědět, každý preferuje ěnco jiného.

Netbook je takový malý notebook
tablet je spíš deska s dotykovým displyerm = takový větší mobil.

Led_

Hubrid netbook s otočným dotykovým displayom a dvoma operačnými systémami
http://www.naj­notebooky.sk/a­sus-eeepc-1011px-49j

Doplňuji:
Tento hybrid spája v sebe výhody netbooku a tabletu.
Ak chcete rýchle pripojenie cca3" použijete quick gate (android) a píšete prstom či priloženým stylusom po obrazovke, ktorá pri prípadnom otočení zakryje klávesnicu (hrubší tablet). Podobne môžte použiť aj os windows. Pri otvorenej obrazovke máte plnohodnotný netbook.