Pokročilý

Co je lepší na plíseň nehtů? Canespor nebo Exoderil?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Bronzový

Nevěřím reklamám na zázračné přípravky!!! Běžně trvá vyléčení plísně na nohách kolem měsíc a tyto to dokáží za den či dva? Trochu na palici a hlavně past na hlupáky a jejich peníze!!!
Mosoji díky za radu,ale nenaletěl jsem,jen jsem napsal co si o tom myslím.Pkd bych něco takového měl-budu se léčit u odborníka-u své kožní lékařky!!

Další odpovědi:

Zlatý

Batrafen a léčivý lak Loceryl. Nepíšeš kde tu plíseň máš, ale upozorňuji tě, že na nohou je to boj s větrnými mlýny!! Znamená to také desinfikovat všechny boty a ponožky a to neustále.

Nejvíce zabírá nehty obrousit a pomáznout Savem ( jenom ty nehty).

Systémová léčba znamená brát 3 měsíce Lamisil prášky. Je to ale hrozný driák na játra. Potom ještě doléčovat nějakým výše uvedeným přípravkem, než nehty odrostou a to trvá na noze dlouho.

Kapitán nalétl jsi reklamě také. 1x je myšleno 1x denně, aplikace třeba rok.
Jestli umíš vyléčit plíseň na nehtech za 1 měsíc, doporučuji ti to patentovat. Vyděláš majlant.

Zlatý

Zkus tohle - http://www.chytra-houba.eu/… ...
Vyzkoušeno - ne tedy přímo mnou, ale funguje...
;-)

Bronzový

Já si zašel na polikliniku na kožní . Plíseň na nehtu palce a malíčku nohy. Dostal jsem nějakou dělanou mast a vodičku na celé jsem doplácel 105kč. Mast rozleptala nehet vodička ničila plíseň. Do jednoho roku jsem měl nový nehty bez plísně. Bezbolesti.

Bronzový

Shodou okolností jsem taky dostal plíseň v práci. Používam na to exoderil a po měsíci užíváni je to skoro pryč, ale je pravda že dlouho sem si toho nevšímal tak to nebylo zrovna malé.Kapitán pravdu nemá, je to na dlouhodobé léčení, ale funguje to

Diskuze k otázce

Zlatý

mosoj

Chytrá houba nefunguje. Na rozdíl od Gecca jsem vyzkoušel.
Nyní už ji v reklamě nabízejí na kde co.

Ono také záleží jak moc jsou nehty napadeny.
Rozleptat močovinou nebo obrousit je v podstatě jedno a to samé.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1282
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.