1jirka22

Co je lepší mobil Samsung galaxy s3 Neo nebo Samsung galaxy s4 mini?

Odpovědi
www

Nelze přesně odpovědět, pokud nevím co upřednostňuješ.
Srovnej si proto ttd obou zařízení a vol ten vhodnější pro tvoje účely!
Doplňuji:
Otázka je neúplná a matoucí.
Je to to samé jako ‚je lepší dýně, nebo meloun?‘. Jedno je lepší na to, druhé naše na ono, byť to vypadá málem stejně 😁

midlajs

Ja bych nesla ani do jednoho. Nemam rada operacni system Android.

Mimozemšťan

galaxy s3 mini bude nejlevnejsi

simarus

Já mám s3 a jsem nadmíru spokojená.