annas

Co je lepší? Mít poplužní dvůr? Nebo být raději drzý a získat víc?

Co je poplužní dvůr? Má toto přísloví stále platnost?

Nejlepší odpověď
1popelka1

Myslím, že se říká, že je lepší mít drzé čelo než poplužní dvůr (nebo tak nějak zní) – ve smyslu, že díky asertivitě, suverénnosti můžeme být úspěšnější, než pomocí majetku.

Myslím, že v současnosti jdou ruku v ruce.. jak drzost, tak peníze a majetek.