elisacek :P

Co je lepší.? ;( jde o5 o něj !! :*

Už jsem sebrala odvahu ale chtěla bych mu to napsat na FB doo zpráv , že ho miluji , nebo mu to říct osobně ? nevím co si mám vybrat :( prosím poraďte

Nejlepší odpověď
anonym

Vyber si: Facebook ⇒ Bude myslet že jde o žert, Z očí do očí ⇒ Bude vědět že to opravdu myslíš upřímě

Další odpovědi
venkovan

Řekni mu to osobně. Přeci nechceš osobní věci schovávat za monitor.
A pro huxu – mám pocit, že jsi víc za šaška té holce ty. I kdyby si z tebe dělala srandu, tak se to takto nevrací. Třeba nezdraví i proto, že se stydí.
V citech se srandičky nedělají – je to podlé a zraňující. Takže i kdyby si z tebe dívka „vystřelila“ – tak jsi to měl přejít s klidem.

huxa

nejlepší bude, když se naučíš psat opět nebo zas
jednou mne „obtěžovala“ spolužačka na FB s tím, jak mě miluje (ale v realu mě ani nepozdraví), co jsem udělal? začal si z ní dělat srandu a doteď z ní mám šaška…