Hubis13

Co je lepší: Fotbal nebo Hokej

Nejlepší odpověď
venkovan

Chlazená 10°

Další odpovědi
Kamionacka09

Libi se mi vic hokej.

terry

To je jako kdyby ses ptal jestli jsou lepší brambory nebo knedlíky nebo jestli jesou lepší jabka nebo hrušky.
Co čekáš za odpověď?

anonym

hokej i basket je velmi rychlá hra.

Kohut57

Kopaná je fyzicky náročnější než hokej, ale zase můžeš být i menší vzrůstem a hubenější a uspět. U hokeje je to dnes více už o síle než technice, ta se předpokládá. V hokeji už musíš být Gladiátor, jinak nemáš šanci. Pro diváka je rychlejší hokej zajímavější, ale kopaná je svoji dostupností rozšířenější a oblíbenější. Málokterý hokejista hraje dobře fotbal a obráceně ještě méně, musel by umět bruslit. V obou sportech je velmi malé procento inteligentních lidí. Tak si vyber.

jirka F

Pravděpodobně už ti moje odpověd nepomůže ale lepší je jednoznačně hokej fotbal se tam kopne jeden do míče a v šichni jak blázni se nahrnou na druhý konec hřiště.