rtepp

Co je lepší auto v zimě v garáži nebo venku.

Nejlepší odpověď
Drap

Nejlépe v chladné větrané garáži. A uplně nejlepší v zimě s ním ani nejezdit

Další odpovědi
Tom.Noddy

Garážování, pokud se jedná o delší dobu, pokud každé ráno vyjíždíte do práce, a večer zpět do garážě, časté střídání teplot autu nedělá dobře. Hlavně proto, že slaný sníh na autě v teple garáže začne konat rychleji dílo zkázy :)

cukrar

rtepp, záleží jaké auto a pro koho.
Nové auto určitě do garáže, slabě temperované. Důvod, jak je krásné, když vlezete do auta a nestudí Vás zadeček a nemusíte škrábat skla, není ztuhlé. To že o trošku více dojde ke kondenzaci vodních par… u nového auta.. to neschnije páč ho prodáte.
U starého auta je to jedno, proto do tepla, aby lépe chytlo…stejně schnije.