HANKAso

Co je lepší akvarium nebo klec?

Chtěla bych se zeptat jestli je pro křečka džungarského lepší klec nebo akvarium.Mám totiš křečka v akvariu ale nevim jestli tam může byt.Předem děkuji za odpověd.

Nejlepší odpověď
panenka

my máme taky křečka a máme ho v akvárku dej mu tám kolotoč toal.růlku.vyhodou že je v akvarku to má že nedělá kolem sebe tolik bordelu s pilinami někdo má taky raději klec.ale většinou to záleží na dané osobě co si zvolí.my jsme mli před akvarkem klec dali jsme mu tam domeček s veškerým vybavením ale jak už jsem zde psala když byl v kleci a například se zahrabávál tak jsme měli vždy na stolku plno pilin

Další odpovědi
Jahoda

Dobrý den! Já bych křečka dala do klece. V akváriu může být samozřejmě také, ale klec mi přijde vhodnější-je vzdušná :D. ale záleží na Vás. Každopádně může být jak v kleci, tak v akváriu.

HerbiG

Může být oboje,ale jestli máš akvárko,tak je zbytečné kupovat klec…přesně jak říká kolegyňe dej mu tam hračky … a bude mu tam líp

COVERENDER

No ja jsem teda mel morčata a mel jsem je v akvarku a myslim ze to je mnohem lepsi z hlediska poradku a nijak jim to neškodilo. Ja bych volil akvarko

kvítko

…můj názor je ten, že pokud je křeček v kleci, létají piliny úplně všude. Známí mají džungaráky v akváriu a je jim tam dobře. 🙂 Navíc v keci je vetší cirkulace vzduchu a tak se můžou lehce nachladit z průvanu. to si myslím já…