Lucimia

Co je lepší?

Lakovaná dvířka nebo foliová dvířka? Jedná se o přední dvířka kuchyňské linky. Co je kvalitnější a co vypadá líp? Neumím si to představit. Našla jsem prodejce co nabízí za stejnou cenu lakovana i foliova dvířka.

Nejlepší odpověď
mosoj

Z hlediska užitné hodnoty a trvanlivosti jedině foliovaná dvířka. Výběr je velký, jak v barvě, desénu i tvaru. Lakovaná budou zřejmě dřevěná. I když dnešní laky jsou kvalitní, odolnosti folie nedosáhnou.