Gami.Pet

Co je lepší ?

Co máte z toho doma ? 🙂 já ani jedno :D
Doplňuji:
V anketě hlasujte co je lepší a můžete dopnit co máte

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Notebook

Zase tu chybí odpověď Ostatní! A navíc otázka nedává smysl. Poprvé se ptáte co je lepší a na podruhé co máte doma? Tak co si asi mám vybrat?

Já mám doma notebook.

Další odpovědi
Led_

Notebook

Každé je dobré na niečo iné.
tablet je jednoduché pohotovostné zariadenie, je ľahké, skladné, rýchle pripojenie na internet. nevýhody klávesnica len na obrazovke, alebo extrená ale tie lacnejších nemajú BT pripojenie, takže pripojenie klávesnice len cez USB port, čo zasa chýba pri pripojení ďalšieho USB zariadenia napr.kľúča
notebook = prenosný počítač všetko v jednom (klávesnica, monitor) = „odľahčený desktop na baterky a sieť“, do kabelky sa nezmestí, potrebuje samostatnú tašku, na druhej strane môže pracovať aj bez externého zdroja, jednoduchým spôsobom rýchlo pripravený k prevádzke. Má väčšiu kapacitu pamäte než tablet…

briketka10

Notebook

já mám doma noťas Toshiba
http://im9.cz/iR/im­portprodukt-orig/0f4/0f4d­860c95a94c337f2548e137d4­e5fa.jpg

brillant

Notebook

Miky S

Notebook

Doplňuji:
Ani nevím, jestli je lepší notebook nebo tablet, já tablet nikdy neměla :D
Jinak doma mám ten notebook a jsem s ním spokojená.

Slezsky fc

Notebook

huxa

Notebook

Doplňuji:
Lepší je příliš relativní, všechno má své plusy a mínusy, ty už tady popsala tuším led.
Mám doma notebook (na doma, hry, psaní, …) a převážně do školy mám tablet (internet, vzdálená správa notebooku)

anonymmm

Notebook

ManInBlack

Notebook

franku

Notebook

Sůwa

Já mám netbook a několik stolních PC. Tak kam to zařadíš ? 🙂

Led_

ale taký detail sa tu nerieši. Súdime len súčasný notebook versus súčasný tablet bez určenia značky.
Hybrid netbook-tablet, ktorý používam, najlepšie potvrdzuje moje „hodnotenie“.
http://www.gad­getlite.com/wp-content/upload­s/2009/02/asus-eee-pc-t91-netbook-tablet.jpg

Led_

nielenže má dve použitia, ale, potvora jedna duplovaná, ešte aj dva operačné systémy a 250GB disk.

briketka10

:))