pukula

co je lepší???

Chci se stát učitelkou a mamka mi radí jít na gympl a pak na vysokou pedagogickou a někteří lidé říkají, že je lepší na střední pedagogickou a pak na vysokou, tak bych byla ráda za vaše osobní poznatky nebo jen rady i pro přijetí na vysokou Děkuji moc a moc

Odpovědi
huxa

lepší je jít na střední, budeš mít po jejím absolvování alespoň maturitu, narozdíl od gymplu, kde, jestli si neuděláš něco dál, je lepší už jít na učňák…

Bedy

Ja osobne sel na gympl – pravda – na osmilety, ale myslim si, ze by bylo lepsi jit na gympl je asi nejlepsi pripravka na vysokou skolu.
Stredni pedagogicka je dobra, kdyz bys chtela delat ucitelku ve skolce nebo nejvyse nekde na prvnim stupni ZS.
Doplňuji:
Omlouvam se, omylem jsem umazl vic, nez jsem chtel a nevsiml jsemsitoho… – asi by bylo lepsi jit gympl. Gympl totiz je nejlepsi priprava na vysokou…

Michal Kole

gympl je něco jako rozšířená základka.

Na rozdíl od pedagogické školy tam nemáš žádné odborné pedagogické předměty.

PS. Na pedagogických šolách je povinné plavání, na gymplech NE !