Mika47

Co je lepší?

Doplňuji:
Napiště prosím jaký jiný

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Bedy

Nokia

Doplňuji:
S Nokiemi se mi vždy pracovalo a pracuje nejlépe, i nový WIndows Phone se mi líbí.
Ze zkušeností mpohu napsat, že Nokie jsou zárukou kvality, bohužel dnešní levná konkurence z Koreji, Taiwanu, Číny a Japonska ji oslabuje, ale pokud člověk chce něco, aby to vydrželo, tak buď Nokii nebo iPhone.

Další odpovědi
Rocker

Nokia

adelajda

Nokia

Doplňuji:
noki ja je lepší

Tw!st

Iphone

Doplňuji:
s Nokii ted nikdo nové smrartphony ani nesrovnává http://mobil.id­nes.cz/iphone-5-je-nejvykonnejsi-smartphone-dsd-/iphone.aspx?c=A121002­_011536_iphone_a­da

huxa

Nokia

Evženie

Nokia

zzzzz

Nokia

briketka10

Nokia

Doplňuji:
už mám asi pátou Nokii od počátku mobilmánie tady
a nehodlám měnit značku první byl Alcatel taky dobrej☺

Zibner

Iphone

Martuse011

Jiný

VLV

Jiný

Natty*

Samsung

BANAN93

Samsung

Doplňuji:
U těch novejch se mi líbí – na to co vše uměj tak i vydrží baterka u ostatních značek sice uměj to samé ,ale výdž baterie je dost chabá takže si když už si chci koupit našláplej teleon s aplikacema tak nechci každý 2 hodiny lítat s nabyječkou k zásuvce

mojitek

Sony Ericsson

samozřejmě že Sony Ericsson(Sony) .Mimojiné Nokia myslím krachuje-ale má taky dobrý mobily.

SteimlX

Sony Ericsson