Jakub

Co je klasické zaměstnání?

Tato otázka mi byla položena na webu.

Nejlepší odpověď
anonym

Znám pojem kl.vzdělání,kl.zam. je absurdní,bezob­sažný výraz.

Další odpovědi
anonym

klasické zaměstnání je to,kdy je vytvořena mezi zaměstnavatelem a zaměstnancem pracovní smlouva a vy chodíte do práce, dle nějakého předem určeného harmonogramu a jste za to odměňovám pravidelnou měsíční mzdou.

standa

…napadla mě i tato odpověď.

Zaměstnáni můžeme být na:

  • pracovní smlouvu
  • dohodu (o pracovní činnosti nebo o provedení práce)
  • čestné slovo
  • apod.

Klasické zaměstnání je pak to ´většinové´ tedy na PRACOVNÍ SMLOUVU.

Zaměstnání na pracovní smlouvu lze dále dělit na :

  • ve zkušební době
  • dobu určitou
  • dobu neurčitou
  • apod.

Klasická nebo-li většinová pracovní smlouva je na DOBU NEURČITOU