Co je kašírovaná folie?

dveře s kašírovanou folií

Odpovědi
panenka

Tato fólie se vyznačuje velmi dlouhou životností, jedná se o fólii s výbornou odolností proti mechanickému poškození a povětrnostním vlivům.

led

fólia s niekoľkými vrstvami

kropitko

je pevnější než klasická folie,nedrží se na ní téměř vlhkost a já bych ji doporučila na foliovník. Tchán ji tam má už 3 roky a vše o.k, dokonce odolala mrazu a sněhu.....pořád si jí chválí,že udělal dobře,že si jí koupil…takže chválí sebe,,,,jak je šikovný.