pasta

Co je jablko?

co je jablko ??????????????????

Nejlepší odpověď
annas

Asi si opravdu dělate legraci. Ale dodám, že existuje ještě jablko, které je umístěné v kolenním kloubu.

Další odpovědi
dudu

Jablko je jedním z nejběžnějších druhů ovoce, nejen ve střední Evropě. Je plodem jabloně a jde o malvici, podobně jako u hrušky.

Chlape bídná, zcela chápu, že asi každý může mít problém s definicí něčeho a hovorovým názvem.
Ale ptát se „jak se vaří“ rohlík je fakt silná káva.

anonym

Nemyslíš to vážně,že?Kdyby ano,je to takový to kulatý,většinou do červena,roste to na stromech
a představ si-někdo to dokonce dokonce jí.

ten který je

Jablko je druh ovoce.Existuje několik odrůd jako např.Golden delicius,Topaz,Jo­natán,zelená jablka letní jablka a jejich ještě spousta.Nevím jak u Vás v Africe ale zde je toto ovoce běžně k dostání.Zkuste to,jsou zdravá a dobrá. 🙂

Retko

Apple

Zdroj: http://images­.google.cz/ima­ges?rlz=1B3MO­ZA_csCZ355&hl=cs&sou­rce=hp&q=jablko&btnG=Hl­edat+obr%C3%A1zky&­gbv=2&aq=f&oq=

Pavel1212

Ovoce

anonym

já se vám opravdu divím,že mu na takové otázky z první třidy vůbec odpovídáte,to vám jde opravdu o ten jeden bod????

začali si tady s tohoto serveru dělat pěknou šaškárnu.

jj je to tak!!!!!!!!

už by se Admini měli rychle nad tím zamyslet a něco rychle dělat,nebo s tím budou muset asi zkončit sami,nebo tady zůstanou s těmi"nejlepšími" HA,HA,HA

nicasca

No co jsme chtěli TO MÁME

To Bad: přesně tak,když Monarchovi vymazali protesty,ti chytří se mi zdá odešli..,

Michal

Ovoce.Potom může být jablko sváru,jablko pokušení,to v přeneseném slova smyslu. Dá se vyřezávat jako ozdoba na slavnostní stůl,a nebo je základ pro další jídla,nebo destiláty.U mmě vede jablečný závin,mňam.

Zdroj: můj pblibený a poučný život.

poleno

jídlo