Co je jablko?

co je jablko ??????????????????

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Asi si opravdu dělate legraci. Ale dodám, že existuje ještě jablko, které je umístěné v kolenním kloubu.

Další odpovědi:

Zlatý

Jablko je jedním z nejběžnějších druhů ovoce, nejen ve střední Evropě. Je plodem jabloně a jde o malvici, podobně jako u hrušky.

Chlape bídná, zcela chápu, že asi každý může mít problém s definicí něčeho a hovorovým názvem.
Ale ptát se "jak se vaří" rohlík je fakt silná káva.

Nemyslíš to vážně,že?Kdyby ano,je to takový to kulatý,většinou do červena,roste to na stromech
a představ si-někdo to dokonce dokonce jí.

Zlatý

Jablko je druh ovoce.Existuje několik odrůd jako např.Golden delicius,Topaz,Jonatán,zelená jablka letní jablka a jejich ještě spousta.Nevím jak u Vás v Africe ale zde je toto ovoce běžně k dostání.Zkuste to,jsou zdravá a dobrá. :-)

Pokročilý

Ovoce

já se vám opravdu divím,že mu na takové otázky z první třidy vůbec odpovídáte,to vám jde opravdu o ten jeden bod????

začali si tady s tohoto serveru dělat pěknou šaškárnu.

jj je to tak!!!!!!!!

už by se Admini měli rychle nad tím zamyslet a něco rychle dělat,nebo s tím budou muset asi zkončit sami,nebo tady zůstanou s těmi"nejlepšími" HA,HA,HA

Pokročilý

No co jsme chtěli TO MÁME

To Bad: přesně tak,když Monarchovi vymazali protesty,ti chytří se mi zdá odešli..,

Stříbrný

Ovoce.Potom může být jablko sváru,jablko pokušení,to v přeneseném slova smyslu. Dá se vyřezávat jako ozdoba na slavnostní stůl,a nebo je základ pro další jídla,nebo destiláty.U mmě vede jablečný závin,mňam.

Zdroj: můj pblibený a poučný život.

jídlo

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1609
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1283
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 716
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.