tencosepta

Co je hygieničtější? Mýt si zuby cizím kartáčkem nebo si zuby nemýt?

Mýt si zuby cizím kartáčkem nebo si zuby nemýt?

Nejlepší odpověď
zjentek

tak tady je lepší ty zuby nemít :o

Další odpovědi
Lamalam

Fuj, cizí kartáček bych do pusy nevzala. To si je raději nebudu čistit vůbec.

marci1

Z těchto dvou ne dobrých alternativ : raději nemýt, pokud se jedná o jednorázovou záležitost. Já si nosím náhradní zubní kartáček v kabelce všude sebou a mám klidný spánek kdekoliv mimo domov. 🙂
Doplňuji:
ad „zjentek“ : Super, buď je nemýt, nebo je nemít ! 🙂

Jantar2

Já osobně bych si zuby cizím kartáčkem zuby nemyl. Což napovídá že dle mého neznaleckého úsudku je hygieničtější nemýt vůbec. Jestli si chceš přeci jenom alespoň trochu osvěžit dech vyplác´hni si nejlépe ústní vodou nebo případně vodou obyčejnou nebo si také můžeš sníst jablko to z mé zkušenosti z campingu pomáhá…

sallomena

Asi je lepší si je nečistit a nebo si to prostě jen ,,přešmrdlat" pastou a prstem. Já sebou nosim takovou šikovnou malou pastu Pronamel, která moc neváží (vyhrála jsem ji na kyselapravda.cz, ještě dneska se o ní dá soutěžit) a používám právě v těhle případech, takže jsem připravena :D, aby se tohle stát nemohlo :).

ivzez

@ Zjentek:
To byl záměr nebo překlep?
(To se Vám povedlo!!)

zjentek

Vy mě zatím ještě hodně podceňujete ,)