simoneta

Co je horší? Tupírování a lakování,nebo žehlení vlasů?

Ahoj, vím , že oboje vlasy ničí,ale nevíte někdo co je asi šetrnější? Když se vzbudím vlasy mám jak čarodějnice :D a proto je většinou smotám do drdolu ale ten je třeba zlakovat a natupírovat. Tak právě nevím co je lepší? Jestli žehlit nebo drdol?

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

Proč drdol lakovat a tupírovat?
Použij měkou gumku, aby vlasy netáhla a pokud nejsou všechny dost dlouhé až do drdolu, použij čelenku.

Lakovat nebo žehlit ano, ale ne každý den:-)) To nejde říct co je lepší, žádné není lepší:-)

Další odpovědi
Löwe

Tak dělej vobojí a máš pořešeno :D

ReHu

Vlasy si na noc necháváš volně? Zkus je lehce stáhnout.
A drdol není potřeba tupírovat a lakovat. Vyzkoušej jiné varianty. Na Streamu ji je dost.
A i tupírovat lze je zlehka. Co se týče laků, když bez toho nemůžeš být, vybírej ty, které jdou dobře vyčesat a neobsahují silikony.
A žehličku používej méně často a před použitím používej ochranné přípravky.
Mně vydrží vyžehlené vlasy do dalšího mytí, někdy i týden.

Šidlo

pánabeka.....ko­nečne, keď je v móde strapatý drdol (a podľa mňa sa celkovo strapatosť toleruje viac a viac, min. do 30 rokov ženy) tak to chcete lakovať......vlasy sa majú najlepšie, keď ich ,,babrete" (akékoľvek úpravy) čo namenej…btw, viete, že zo všetkej kozmetiky, ktorá sa vám dostane na kožu (áno, aj kožu na hlave) sa cca 30% vstrebe do tela? a sú to oveľa horšie veci než hliník v deodorante…ó áno, oveľa horšie a úradmi povolené kozmetické ,,šmakulády"

z pohľadu pre zdravie: žehlenie (ak sa teda nepopálite)

a prezradím vám tajomstvo: väčšina ľudí s dlhšími vlasmi ich má ráno strapaté

monica.k

Nejvíce škodí žehnení. Při němž vlas tozevře a změní strukturu a při častém žehlení nebo žehlení při vysoké teplotě se začnou velmi rychle lámat. Já používám pravidelně ochraný krém od L'Oreal Paris a od Listomadu jsem nešla ke kadeřnici ani jeden vydutelný roztřepený vlas! Lakování zas tolik neškodí ale potom je dobré mít šampon který je určený na očištění vlasů od stylingu. A tupírováním vlasy oslabuješ a trháš.. Je na tobě co si vybereš ale musíš používat kvalitní kosmetiku. I když někdo nevěří na její zázraky když pravidelně používáte tak změna je razantní.