Brise

co je horší

gynekologická prohlídka, gastroskopie, kolonoskopie – co je horší a jak moc

Nejlepší odpověď
mosoj

Všechno velké díry. Paráda je cystoskopie!
Doplňuji:
Přasto to tam nacpou.

Další odpovědi
anonym

Jako muž nemůžu posoudit gynekologickou prohlídku,ale ostatní zmiňované jsem prožil a přežil,ale ta kolonoskopie byla horší.

anonym

gastroskopii mám rád, kdy se jeden podívá do sebe

pizlicka

gynekologie a pak zubař.

Deli

Gynekologická prohlídka – pro mne je to tak běžná záležitost, jako nákup rohlíků. (Aby ne, jsem potřetí těhotná.) Neberu to jako nepříjemnost.
Gastro a kolono mne ještě osobně nepotkala, ale až to jednou přijde, prostě to přežiju 🙂
Nejhorší je srážka s blbcem!

bolak

barbakan: jak může bejt kolonoskopie horší? co já vím tak teď už se jich většina dělá pod narkózkou. položíš se na lehátko, daj ti bumbání do žíly a probudíš se až v odpočinkový místnosti…

Deli

Z příbuzenstva a od známých mám jiné info, v narkóze nebyl nikdo, max jim dali něco na zklidnění, ale věděli o všem.