tom004

Co je hlavním zdrojem Vašich odpovědí jiným uživatelům?

Hlasujte v anketě

Odpovědi
Terryle

vlastní vědomosti

V naprosté většině odpovídám na to, o čem aspoň něco vím. Ale často si to pro jistotu ověřím nebo doplním na netu.

dudu

vlastní vědomosti

panenka

web. stránky

U mě je to 50:50 záleží na dané otázce podle toho taky odpovídám bud vlastnímy vědomostmi a nebo z webu

poa.li

vlastní vědomosti

A zkušenosti… a logika.

Ella

vlastní vědomosti

odpovídám, jenom když o tom něco vím, popřípadě, když mě zaujme otázka vyhledávám informace na webu a sdílím odkaz

ReHu

vlastní vědomosti

GM

vlastní vědomosti

tereez

vlastní vědomosti

Fred

vlastní vědomosti

Mousinek

web. stránky

Aším

vlastní vědomosti

sznamko

vlastní vědomosti

u mě je to jasné protože když něco nevím tak to napíšu jako odpověď a když něco vím tak vyhledávám otázku abych mohl odpovědět

led

Chýba mi tu možnosť: iné
čerpám z vlastných znalostí, skúseností, logiky, literatúry, internetu, prípadne od iných ľudí