Co je hlavni pricinou rozvodu ? -iv-

Nejlepší odpověď
arygnoc

manželství.

Další odpovědi
Berušinka

Trend?! =D
Ne, teď vážně – lidé jsou víc a víc líní. Líní řešit spory, líní udržet vztah. Nechápu proč si někdo člověka bere po 10-ti letech a rozvede se s ním kvůli tomu, že například pije – to přeci musel vědět už dávno!
Nebo případy, kdy někdo někoho strašně miluje – ale kvůli pí*ovině se s ním rozvede, a pak toho třeba lituje. No, nemám teď čas se moc rozepisovat, takže doufám, že to tak nějak bude jako odpověď stačit =)

barnajka

Jak to u toho soudu vždycky říkají? „Pro nepřekonatelné rozdíly mezi manželi se manželství rozvádí“? Tak asi tak :))

tom004

Tvrdím,že,ve většině případů,„hloupost“ zúčastněných.

GM

Myslím,si, že nedostatek komunikace. Lidi spolu dnes už nedovedou mluvit,to vím ze své zkušenosti, i když rozvedená nejsem. Manžel než by si se mnou pohovořil, abychom našli společně řešení nějakého problému, raději odejde z bytu. Podotýkám, že jsem naprosto klidné a vstřícné povahy.

anonym

Viz chladné statistiky soudů (nemusí být vždy skutečné, ale udávané nebo formálně uváděné v rozsudcích).
Na 1. místě nevěra, na 2. nepřekonatelný odpor a rozdílnost povah, na 3. zásadně rozdílný postoj k výchově dětí.
Ale soud vždy zkoumá zda manželství přestalo plnit svou společenskou funkci a stupeň vzájemného odcizení, což dokládá zpráva z povinné návštěvy manželské poradny.

quentos

to, že jsou chlapi hovada nebo (v menšině případů) ženské mrchy, a jednoho dne přeteče pohár.

anonym

Prachy.Nejsou­?Nemáš?No,tak konec!To všechno dohramady -je konec.

Petilinda

Řekla bych,že „SEX“..mluvím z vlastní zkušenosti..zatím jsme ještě svoji, ale jestli se rozvedeme, tak kvůli sexu – manželovi všechno příjde stereotypní – ať ho přepadnu v kuchyni nebo v obýváku, nebo si k němu lehnu v prádýlku do postele – všechno je stereotyp – chce víc a víc, ale ze všeho se stává stereotyp, takže vlastně není možná žádná změna – sám neudělá nic..

A samozřejmě komunikace – jak říká GM.. Než by něco řešil, raději je uražený a odchází..