co je hdspa?

Co znamená zkratka HDSPA v mobilu a jakou má funkci?

Odpovědi
blesk26

HDSPA – High-Speed Downlink Packet Access. Jedná se o technologii připojení k internetu, která podstatně zvyšuje rychlosti přenosu. Podrobnější popis je na wiki :)

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/High-Speed_Downlin­k_Packet_Access

crazy_dj

3G mam v mobilu, ale udajne funguje jen nekde, je to pravda? a popripadne kde?

Tomi2k9

3G funguje jen u O2 a to v praze, brne a ostrave, pak na dalsich par mistech ale pokryti je mizerny… pak na par mistech v praze funguje i u vodafonu ale ten spis porad testuje