Co je funkce animátor?

Jakou práci dělá animátor???

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Animátor-česky kreslíř. Kreslí obázky do kreslených filmů.

Další odpovědi
mapaf

Pokuď dobře chápu otázku, máte na mysli povolání člověka, který dělá kreslený film, kupříkladu kreslí a staví za sebe obrázky nebo snímek po snímku loutky.

chucky

Pojem animátor se používá ve více významech:

Animátor (film) – člověk zabývající se filmovou animací
Animátor (cestovní ruch)
Animátor mládeže – termín používaný v některých církevních skupinách

kazisvět

Animátoři v cestovním ruchu se starají o zábavu hostů – např. cvičí s nimi, organizují různé hry apod. Často mají nejvýznamnější roli v organizování zábavy dětí.

Michal

Animuje,neboli oživije postavičky ve filmu.
Je to náročná práce na trpělivost,i když šla technika hodně kupředu.

kikinka2210

něco jako člověk který animuje knihy atak