Martas

Co je formát CSV?A jak se s ním pracuje.

Prosím kdo víte napište a prad'te Děkuji

Nejlepší odpověď
anonym

CSV (Comma-separated values) název napovídá jak jsou data uvnitř souboru uložena, je to prakticky ten nejjednodušší způsob jak uložit datově tabulku do prostého textového souboru

otevřít formát CSV umí jakýkoliv tabulkový procesor například OpenOffice Calc nebo Microsoft Excel …

formát CSV se obvykle zpracovává programově při různých imprtech/expor­tech/výměnách dat … ale to je trochu jiná a složitější kapitola