Co je dyskineze tlustého střeva?

co je dyskineze tlustého střeva,cim ji lze lecit,me problemy jsou stridava stolice,zacpa,pak nutkani s prujmovitou stolici,opakuje se to vzdy do kola…obtize trvaji jiz 3.rok!

Nejlepší odpověď
kropitko

Zjednodušeně…jedná se o křeče,ke kterým dochází zcela nepravidelně,pro­blémy které máte,jsou příznaky této nemoci,ještě jsem neslyšela o nikom,kdo by se zcela vyléčil. Ve svém okolí mám dva lidi,který tím trpý,absolvovali vše možné,nic jim nepomohlo a když už tak jen na chvíli. Každopádně si přečtěte článek od Panenky.

Další odpovědi
panenka

Zde vám posílám článek o dyskinezi tlustého střeva tak se podívejte.

Zdroj: http://www.rou­gier.cz/clanek_la­cidofil.html