Mravenec

Co je dobré sbírat?

Co je dobré shromažďovat? Z čeho mít sbírku? Známky, krabičky od zápalek nebo pivní tácky? A co ještě z těch méně obvyklých?

Nejlepší odpověď
gecco

Cokoli, co tě bude těšit…
😉
Pokud jde o investice, je dobré sbírat ´staré mistry´ anebo barevné kovy (třeba zlato)…
😉

Další odpovědi
Drap

Známky, pivní tácky, krabičky a podobně sbírá kde kdo. Začni sbírat něco orginálního třeba smetáky, šicí stroje, kávovary nebo záchodové mísy.

Elfka Andy

Já sbírám polodrahokamy a odznáčky.

Lamalam

Pokud k tomu přistupuješ ve stylu „Co je dobré sbírat?“, tak raději nesbírej nic.

anonym

Já momentálně sbírám jabka 🙂 hehe
nee, já sbírám panenky a kdysi jsem sbírala ubrousky

lexx

Sbírat jde úplně, ale úplně všechno…já sbírám CD ale ne každé ! specializovaně. a knihy s hudební tématikou, slovníky i biografie. Dneska mám zálusk na Brian May (Queen) co vyšlo u nás nedávno.