mosoj

Co je dimethyltriptamin a co způsobuje ?

Nejlepší odpověď
rynek878

DMT (N,N-dimethyltryptamin) je velmi silné přírodně se vyskytující psychedelikum.

DMT je extrémně silný halucinogen, reporty zážitků po jeho užití jsou často velmi bizarní. Mezi časté fenomény patří například návštěva jiných dimenzí – „hyperprostor“ – a komunikace s bytostmi je obývající[1], celkové radikální změny perspektivy, intenzivní kaleidoskopické vize i při otevřených očích, úplné opuštění vlastního těla a pocit umírání, výrazné změny ve vnímání času a rozměrů. Mezi méně časté pak změna barev (např.: celý svět vypadá zlatě), zvukové halucinace, žaludeční nevolnost a další

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Di­methyltryptamin