Avatar uživatele
Dazma

Co je chytřejší- králík nebo morče?

Mám doma zakrslého králíčka- a vidím jaké to je úžasné a inteligentí zvířatko. Sestřenice má zase morče. Jsem toho názoru, že obojí je „chytré“ a může být milé stejně. Co si myslíte vy?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? chudst před 4595 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kosaaaak

Máme doma jak morče tak králíka, takže si myslím že já to můžu objektivně posoudit. Udělal jsem následující pokus: Hodil jsem jak morčeti tak králíkovi do klece rubikovu kostku. Za 24 hodin jsem to šel zkontrolovat a ani u morčátka ani u králíčka, nebyl zaznamenán sebemenší pokrok. Z toho jasně vyplývá že králík a morče jsou na tom inteligenčně naprosto stejně. Oba sou blbý jako pučtok.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
karolka<3

Já mám doma taky králíka a máš pravdu, je to opravdu inteligentní zvíře, aŤ si říká kdo chce co chce. Morče je také inteligentní, ale králíček je podle mě víc. Ale jak jedno tak i druhé zvíře je skvělý společník a nezáleží jak inteligentní je.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Syd

Podle mě králík

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
sony ax

ja si myslim ze morce

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
samicek333

Myslím, že majitel morčete bude říkat, že králíci jsou hloupí a morčata chytrá a stejně tak majitel králíčka bude říkat, že králíci jsou chytřejší. Moc velký rozdíl v tom asi nebude.

:D Jako každá jiná majitelka morčátka si myslím, že morčata jsou mnohem chytřejší :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kamila44444

chytřejší je králík zakrslý než morče.S králíkem se dokonce dělají i souteže se skákáním přes překážky a tam běžíte rovinky s překážkama a králík to vše odskáče sám.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aiv

S drapem nesouhlasím. všechny zvířátka jsou inteligentní, jen je musíš vypiplat. když hodíš morče i králíka do kotce a nebudeš se o ně starat, tak je jasné, že když jim inteligenci a chytrost nerozšiřuješ, bude to stát za prd. já mám křečky a měla jsem i králíka a byla jsem s nimi pořád a byli inteligentní jak blázen. dokonce mi králík na louce trhal květiny a nosil mi je do klína. a žádná tráva. jen květiny. protože párkrát viděl, že je trhám.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek