ales12

Co je charakteristické pro město Ostrava?

Dobrý den,

vymíšlím jedno logo na téma Ostrava, a necím co bych tam mohl zakomponovat. Je něco přímo charakteristické pro toto město? Viděl jsem spoustu log, kde hraje třeba roli významná hradba,, strom, zvíře nebo památka. Má něco takového Ostrava? Popřípadě něco jiného? Díky

Nejlepší odpověď
marci1

Třeba Slezsko-ostravský hrad, nejvyšší radniční věž, bílý kůň ap.

Další odpovědi
anonym

Nikdy jsem v Ostravě nebyla,ale co se mi jako první vybaví při vyslovení jména města,je ten kahan,co jsme vídávali při přepínání do studia Ostrava,pak M.Rottrovou v jejím Divadélku pod věží a nevím proč,pak Wimmer a jeho báseň.Taky Ropák od Svěráka a Wykrent.A spousta dýmu,těžní kola a Kobr.

gecco

Těžní věž…
😉

Nerevarin

Chlast:D